MUNCITORI NECALIFICATI , MUNCITORI CALIFICATI, MESERIASI (m/w/d) in Mannheim

Stellenbeschreibung

De nouă decenii Compania noastră
DIRINGER & SCHEIDEL  Societate de constructii GmbH  & Co. KG cu tradiție bogată, este un partener de nădejde recunoscut de sectoarele administratiei, a economiei, a comerțului precum și al industriei în domeniile construcțiilor de cladiri, a construcțiilor industriale și la cheie, a construcțiilor civile și construcții de conducte, precum și în producția și distribuția betonului gata amestecat. Dispune de filiale în regiunile Rhein-Neckar, Rhein-Main și  Dessau / Leipzig.

Informații detailate și numeroase referințe pot fi găsite pe www.dus.de.
Pentru a consolida grupul nostru de companie din sectorul construcțiilor de clădiri  și a constuc-țiilor civile, căutăm în termen cel mai apropiat posibil, mai multe forțe de muncă  precum

MUNCITORI NECALIFICATI , MUNCITORI CALIFICATI, MESERIASI (m/w/d)

pentru următoarele  sarcini:

  • munca pe șantierele noastre în toate activitățiile necesare;
  • instalarea, amenajarea si securizarea santierelor;

Perspectivele dvs.

  • retribuția în muncă conf. tarifului german în constructie; (minim   12,20 €/ora în functie de calificarea în meserie);
  • Cazare înlesnită;
  • Sector de activitate , interesant;
  • Perspective de dezvoltare, de avansare  într`o companie de familie cu tradiții bogate.

DIRINGER & SCHEIDEL Unternehmensgruppe

Zentrales Bewerbermanagement

Wilhelm-Wundt-Straße 19

68199 Mannheim

Voraussetzungen

profilul solicitat:.

  • pregătire profesională în sectorul construcții încheiată; experiență în meserie;
  • de nădejdie, flexibil capabil să lucreze în formațiune;
  • de preferință cu, carnet de conducere  Categ. B;

Asteptăm cu plăcere să prezentați documentele cerere cu datele  necesare angajării dvs.

Mehr zum Job

Anzeigenart Stellenangebot
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Ausbildungs- oder Lehrvertrag
Berufliche Praxis keine Angabe
Aus- und Weiterbildung (qualifizierender) Hauptschulabschluss
Berufskategorie Berufskraftfahrer, Logistik, Lager / Gabelstapler-, Kran-, Baumaschinenführer
Arbeitsort Wilhelm-Wundt-Straße 19, 68199 Mannheim

Arbeitgeber

DIRINGER & SCHEIDEL Bauunternehmung GmbH & Co. KG

Kontakt für Bewerbung

Herr Michael Johann Mettler